Dil Seçimi : TR EN AR
5m³ Kancalı Tam Yeraltı Çöp Konteyneri
5m³ Kancalı Tam Yeraltı Çöp Konteyneri

1. Yer altı konteyner sistemi çevreci, estetik ve modern bir şehir mobilyası görüntüsü yanında rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Yer üstünde sadece çöp atma bacası görünür, ana konteyner yeraltında bulunur.

2. Yer altı çöp konteyner sistemi, şoförün araçtan inerek veya inmeden uzaktan kumanda yardımıyla yönettiği araç üstü vinç ile konteynerin kafa mekanizmasından kaldırarak sıkıştırmalı çöp aracı üzerine getirip, alt kapakların açılması sureti ile boşaltılabilecek özellikte yapılmıştır.

3. Güvenlik platformunda, iç konteyner boşaltma veya başka sebeplerden çıkarıldığında, kuyunun ağzını herhangi bir nesnenin düşmesini engelleyecek şekilde otomatik olarak kapatan asansör sistemi vardır.Asansör sistemi 250 kg taşıma kapasitelidir.Kolay kullanım özelliğinin yanında yüksek bir güvenlik sunar.

4. Üst yürüme platformu, insanların üzerinde rahatlıkla yürüyebileceği sağlamlıkta gözyaşı desenli sacdan yapılmıştır.

5. Yer altı konteyner sistemi evsel atıklar için kullanılacak şekilde Avrupa Standardlarında imal edilmiş olup, uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır.

6. Konteynerler; isteğe göre değişik baca seçenekleriyle, çevreye uyumlu renk tonlarında (Ral renk) veya sticker kaplamalı yapılabilir.

7. Tek parça dökülen beton soketi C35 kalitede güçlendirilmiş su sızdırmaz beton ve nervürlü inşaat demiri kullanılmıştır.