+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

1100 Litre Kapasiteli Geri Dönüşüm Kumbarası

The art of öge metal

1100 Litre Kapasiteli Geri Dönüşüm Kumbarası

Geri dönüşüm konteyneri 1 veya 1’den fazla atıkların bir arada biriktirilmesine olanak sağlamaktadır. Geri dönüşüm konteynerinin 1100 litrelik kapasitesi mevcuttur.

Geri dönüşüm konteyneri ön kısmındaki kapakta bulunan 1 farklı noktadan kilitlenebilir gömme kilidi ve Gizli menteşe sistemi sayesinde hırsızlık sorunlarını engellemektedir.

Geri dönüşüm konteyneri ön kısmında bulunan hilal kapak atık sistemi ile atıkların konteyner içerisine rahatlıkla atılabilmesi ve içerisine müdahale edilmesi engellenmektedir.

Geri dönüşüm konteyneri estetik şehir mobilyası ayakları sayesinde istenilirse zemine çelik dübeller sayesinde sabitlenebilir şekilde üretilmektedir.

Geri dönüşüm konteynerleri günümüzde Şehir merkezlerinde, Alışveriş merkezlerinde, Parklarda, otellerde ve Okullarda kullanılmaktadır.

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı Kaydet
Şartname pdf
Şartname pdf

Minimum Bakteri, Maksimum Çevresel Etki

Titizlikle galvanizleme işlemine tabi tutulan ürünler, doğanın ve yaşam alanlarının korunması için özel olarak tasarlanmış
hava almayan kapaklarla üretilirler.

Kurumsal

Öge Metal, 2005 yılında kurulmuş bir firmadır.
Atık yönetimi ve transfer sistemleri alanında uzmanlaşmış Türkiye’de ilk yeraltı çöp konteyner sistemlerini üreten firma olmayı başarmıştır. Deneyimli uzman kadrosu ile yeraltı konteyner, yerüstü çöp konteynerleri ve geri dönüşüm sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Biz

© Copyright 2022 Öge Metal Tüm Haklarını Gizli Tutar