+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

Hakkımızda

Her Zaman Bir Adım Önde

Bir Öge Metal Hikayesi

Firmamız: Atık yönetimi ve transfer sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşan, yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye’de ilk olarak üreten firmamız, 2005 yılında kurulmuş olup  deneyimli elemanlarıyla yeraltı konteyner ve geri dönüşüm sistemleri üretimini gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Profilimiz: Öge Metal olarak faaliyet alanlarımızın tamamında deneyimli profesyonel kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Yeraltı ve yerüstü çöp konteynerleri, geri dönüşüm konteynerleri ve tıbbi atık konteynerleri; çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeden, her türlü detayı sizin adınıza düşünerek en doğru yanıta ulaşabilecek şekilde firmamızca üretilmektedir.
Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini bir görev kabul etmiş olan firmamız ve profesyonel kadrosu tamamen müşteri ve kalite odaklı yönetilmektedir.

Amacımız

Çöp atıklarının bünyesinde bulunan sıvı maddelerin sızıntı yolu ile çevreye pis koku ve bakteri yayarak insan sağlığına ve doğaya zarar vermesinin önlenmesi. Hayvanların ve haşaratın çöp üzerinde toplanmalarının ve konteyner karıştırılmasının engellenmesi. Çöp konteynerlerinin yaşam alanlarındaki görsel ve iç karartıcı kirliliğini tamamen ortadan kaldırıp yaşam alanlarımızın daha güzel ve estetik olmasının sağlanması. Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim, sürekli yenilik, sınırsız servis hizmeti.