+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

3m³ Vinçli Kovalı Konteyner Sistemleri

Profesyonel ve yenilenebilir atık sistemleri

Yeraltı çöp konteyner sistemimi. Yeraltına sabit olarak yerleştirilen tek parça halinde dökülmüş, C/35 kalite beton soket içerisine nervütlü inşaat demiri kullanılmıştır.
Soket içerisinde. Polietilen rotasyonla yapılmış çöp toplama haznesi içi konteyner vardır. İç konteyner, üst platform el ile kaldırılıp açıldığında araç üzerisinde monteli vinç yardımıyla içerisindeki plastik çöp kovası üzerindeki kancasından kaldırılarak çöp aracına atıkların boşaltılması şağlanır, üst yürüme platformu, insanların üzerinde rahatça yürüyeceği sağlamaktadır.
Gözyaşı desenli sacdan yapılmıştır. Konteynerlerimiz değişik baca seçenekleriyle çevreye uyumlu istenilen ral renk tonlarında veya sticker kaplama yapılmasına olanak verir.

Hidrolik Boşaltma Ünitesi

Yeraltı ve yerüstü modellerinde özel olarak kullanılan alt boşaltma haznesi, atıklardan gelen asit ve sıvıyı toprak altına sızdırma yapmaz ve toprağa ve doğaya zarar vermez.

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı Kaydet
Şartname pdf

Minimum Bakteri, Maksimum Çevresel Etki

Titizlikle galvanizleme işlemine tabi tutulan ürünler, doğanın ve yaşam alanlarının korunması için özel olarak tasarlanmış
hava almayan kapaklarla üretilirler.

Kurumsal

Öge Metal, 2005 yılında kurulmuş bir firmadır.
Atık yönetimi ve transfer sistemleri alanında uzmanlaşmış Türkiye’de ilk yeraltı çöp konteyner sistemlerini üreten firma olmayı başarmıştır. Deneyimli uzman kadrosu ile yeraltı konteyner, yerüstü çöp konteynerleri ve geri dönüşüm sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Biz

© Copyright 2022 Öge Metal Tüm Haklarını Gizli Tutar