+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

4+1 Mobil Atık Getirme Merkezi

Profesyonel ve yenilenebilir atık sistemleri

Atık Getirme Merkezleri, çevre kirliliğinin önlenmesi ve atıkların doğru şekilde yönetilmesi için özel olarak tasarlanmış tesislerdir. Bu merkezler, evsel veya endüstriyel atıkların doğru şekilde ayrıştırılması, sınıflandırılması ve yönlendirilmesi için kullanılır. Atık Getirme Merkezleri, çevre bilinci oluşturmak ve doğru atık yönetimiyle sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlamak için önemli bir rol oynar. Ayrıca, geri dönüşüm sürecine katkı sağlamak, doğal kaynakların korunması ve atık miktarının azaltılması konusunda da etkili bir üründür.

Hidrolik Kapak

Tambur kapakları içerisine montaj edilmiş hidrolik sistem ile kapakların tekrar kapatılmasına yarayan sistem.

Atık Pil Kutusu

Atık Pil Kutusu, kullanılmış pillerin doğaya verdiği zararı en aza indirerek çevre koruma bilincine katkı sağlar. Bu kutular, çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda olabilir ve kullanılmış pillerin toplanması, depolanması ve geri dönüşüme yönlendirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Atık Pil Kutusu kullanmak, hem çevre dostu bir davranış sergilemek hem de çevreyi korumak için önemli bir adım olabilir.

Kişileştirilmiş Etiketler

Atık Getirme Merkezlerinin yerleştirileceği alana veya bölgeye göre özel tasarlanmış 1. Sınıf Kalitede etiketler giydirilmektedir. 

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı Kaydet
Şartname pdf

Minimum Bakteri, Maksimum Çevresel Etki

Atık Getirme Merkezleri, doğru atık yönetimi ile çevre kirliliğini önleyerek ve geri dönüşüme katkı sağlayarak, sürdürülebilir bir geleceğe doğru önemli adımlar atmaktadır. Doğal kaynakların korunmasına ve gelecek nesiller için sürdürülebilir bir çevre oluşturulmasına sizde bir katkı sağlayın.

Kurumsal

Öge Metal, 2005 yılında kurulmuş bir firmadır.
Atık yönetimi ve transfer sistemleri alanında uzmanlaşmış Türkiye’de ilk yeraltı çöp konteyner sistemlerini üreten firma olmayı başarmıştır. Deneyimli uzman kadrosu ile yeraltı konteyner, yerüstü çöp konteynerleri ve geri dönüşüm sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Biz

© Copyright 2022 Öge Metal Tüm Haklarını Gizli Tutar