+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

7’Li Mobil Atık Getirme Merkezi

Profesyonel ve yenilenebilir atık sistemleri

Atık Getirme Merkezi, çevre kirliliğini önlemek ve atıkların geri dönüşüm sürecine katkı sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış bir tesisdir. Bu merkezler, evsel veya endüstriyel atıkların doğru şekilde ayrıştırılması, sınıflandırılması ve yönlendirilmesi için kullanılır. Atık Getirme Merkezleri, çevre bilinci oluşturmak ve atıkların doğru şekilde bertaraf edilmesini sağlamak için önemli bir rol oynamaktadır. Ayrıca, geri dönüşüm sürecine katkı sağlamak, doğal kaynakların korunmasına ve sürdürülebilir bir geleceğe yönelik adımlar atmaya yardımcı olur.

Hidrolik Kapak

Hidrolik tambur kapak sistemleri, endüstriyel işletmelerde kullanılan tambur kapaklarının açılması ve kapatılmasını kolaylaştırırken, aynı zamanda kapakların ömrünü de uzatmaktadır.

Atık Pil Kutusu

Atık Pil Kutusu, kullanılmış pillerin doğaya verdiği zararı en aza indirerek çevre koruma bilincine katkı sağlar. Bu kutular, çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda olabilir ve kullanılmış pillerin toplanması, depolanması ve geri dönüşüme yönlendirilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Atık Pil Kutusu kullanmak, hem çevre dostu bir davranış sergilemek hem de çevreyi korumak için önemli bir adım olabilir.

Kişileştirilebilir Etiketler

Atık Getirme Merkezlerinin yerleştirileceği alana veya bölgeye göre özel tasarlanmış 1. Sınıf Kalitede etiketler giydirilmektedir. 

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı Kaydet
Şartname pdf

Minimum Bakteri, Maksimum Çevresel Etki

Atık Getirme Merkezleri, doğru atık yönetimi ile çevre kirliliğini önleyerek ve geri dönüşüme katkı sağlayarak, sürdürülebilir bir geleceğe doğru önemli adımlar atmaktadır. Doğal kaynakların korunmasına ve gelecek nesiller için sürdürülebilir bir çevre oluşturulmasına sizde bir katkı sağlayın.

Kurumsal

Öge Metal, 2005 yılında kurulmuş bir firmadır.
Atık yönetimi ve transfer sistemleri alanında uzmanlaşmış Türkiye’de ilk yeraltı çöp konteyner sistemlerini üreten firma olmayı başarmıştır. Deneyimli uzman kadrosu ile yeraltı konteyner, yerüstü çöp konteynerleri ve geri dönüşüm sistemleri üretimi gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya'da Biz

© Copyright 2022 Öge Metal Tüm Haklarını Gizli Tutar