+90 332 501 9666 bilgi@ogemetal.com

Yeni 2500 Litre Mantar Ataçmanlı Yerüstü Çöp Konteyner Sistemi

Profesyonel ve yenilenebilir atık sistemleri

Yeni 2500 Litre Mantar Ataçmanlı Yerüstü Çöp Konteyner Sistemi

Yerüstü konteyner sistemlerimiz bütün bilinen çöp türleri (evsel atık, kağıt, plastik, cam) için kullanılacak şekilde Avrupa standartlarında imal edilmiş olup, sağlam ve dayanaklıdır.

Uzun süreli kullanımlar için tasarlanmıştır. Yer üstü konteyner sistemi, şoför’ün araçtan inerek veya inmeden uzaktan kumanda yardımıyla yönettiği araç üstü vinç ile konteynerin kafa mekanizmasından kaldırılarak çöp aracı üzerine getirip, alt kapakların açılması suretiyle boşaltılabilecek özellikte yapılmıştır.

Konteyner alt kapakları sıvı atıkların dışarıya sızmasına engel olacak şekilde tasarlanarak imal edilmiştir. Yerüstü konteynerler reklam alanı veya çevreye uyumlu istenilen renk tonlarında (Ral renk) veya sticker kaplama yapılmasına olanak verir.

Mantar Ataçmanlı Kaldırma Sistemi

Vinçli Çöp Kamyonlarında Mantar Ataçman Sistemli Çöp Konteynerleri

Sızdırmaz Alt Kapak

Atıklardan gelen asit, yağ ve kirli suları sızdırma yapmaz.

Dosya Adı Dosya Türü Dosyayı Kaydet
Şartname pdf
Şartname pdf

Minimum Bakteri, Maksimum Çevresel Etki

Titiz galvanizleme işlemine tabi tutulmuş,
hava almayan hidrolik kapaklarla birlikte doğaya ve yaşam alanlarına minimum zarar

Kurumsal

Atık yönetimi ve transfer sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşan, yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye’de ilk olarak üreten firmamız, 2008 yılında kurulmuş olup 1,900 m2 alanda deneyimli elemanlarıyla yeraltı konteyner ve araçüstü ekipman üretimini gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Sosyal Medya'da Biz

© Copyright 2022 Öge Metal Tüm Haklarını Gizli Tutar